1.2 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سکوی پرتاب قم

رسانه
2020/11/12 نوامبر
100st.ir/9623
کپی شد

پایان کار کاروان سرمایه‌گذاری 100استارتاپ در استان قم

به گزارش روابط عمومی 100 استارتاپ، کاروان سرمایه‌گذاری این مجموعه، در حالی به کار خود در استان قم پایان داد که از مجموع 60 طرح دریافت شده، 24 تیم به داوری نهایی راه یافتند که در نهایت 9 تیم موفق به جلب اعتماد مجموعه‌های 100استارتاپ، شتابدهنده صدران، صندوق پژوهش و فناوری کریمه و صندوق سرمایه گذاری داوین برای تخصیص1.2 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری گردیدند.

در این رویداد که توسط100 استارتاپ و شتابدهنده صدران و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق پژوهش و فناوری کریمه، پارک علم و فناوری استان قم، موسسه دانش‌بنیان برکت، موسسه اسلامی هنر، پلتفرم باسلام و دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد؛ داورانی از استان قم و برخی داوران نیز از نهادهای ملی به صورت حضوری و مجازی وظیفه داوری را بر عهده داشتند. سید محمدهادی نواب ( مدیرعامل صدران)، سید محمدحسین نواب ( رییس مدرسه اسلامی هنر)، مهدی صداقت ا. ( مدیر خانه نوآوری)، حکیمه فریزاده ( مدیر عامل مرکز نوآوری مانا)، محمدرضا آقایا ( بنیانگذار و مدیرعامل باسلام)، احمد عادلی ( هم بنیانگذار باسلام)، مرتضی اعلایی ( رییس گروه ماهد)، مصطفی فقیه ( رییس ستاد باسلام)، علی محمد قاسمی ( مدیر فنی و هم‌ بنیانگذار باسلام)، محمدحسین حجتی سبحان ( دبیر مرکز رشد علوم انسانی)،  دکتر محمدحسین سجادی نیری (مدیرعامل داوین)، مصطفی نیک زاد (مدیرعامل نوبهار)، مهندس پیمان لطفی (مدیر سرمایه گذاری داوین)، مسجدی ( مدیر خانه مدرسه مبتدا)داوران حاضر در این رویداد یک روزه بودند.

گفتنی است تیم‌های استان قم که نتوانستند طرح کسب و کار خود را به این رویداد برسانند و یا در داوری اولیه رد شدند، می‌توانند با ارسال طرح‌های خود در سایت 100استارتاپ در رویداد کشوری که در هفته اول هر ماه برگزار می‌شود، حضور یابند.

کاروان سرمایه گذاری استانی 100استارتاپ هفته آینده به استان هرمزگان سفر خواهد کرد؛ تیم های استارتاپی این استان تا روز دوشنبه 26 آبان ماه مهلت دارند تا با مراجه به سایت www.100startups.ir و ثبت طرح کسب کار خود در این رویداد مجازی شرکت کنند.