سپیدار ۲
سپیدار ۲

سپیدار2

دومین پیش‌رویداد سپیدار تحت عنوان “سپیدار۲” باهدف آشنایی با مجموعه‌های فعال در حوزه سالمندی و چالش‌های سالمندان برگزار می‌شود.

ظرفیت تکمیل شد
زمان و روز برگزاری: ۳ بهمن ۱۴:۳۰ - ۱۸:۳۰
درباره ی ما
توضیحاتی کامل

دومین پیش‌رویداد سپیدار تحت عنوان “سپیدار۲” باهدف آشنایی با مجموعه‌های فعال در حوزه سالمندی و چالش‌های سالمندان با همکاری مرکز نوآوری سپید برگزار می‌شود. در این رویداد ۱۰ کسب‌وکار استارتاپی موفق در حوزه سالمندی، کسب‌وکار خود را در ۱۰۰ دقیقه ارائه می‌کنند. پیش‌رویداد سپیدار۲ مقدمه‌ای است برای رویداد سرمایه‌گذاری سپیدار که با هدف سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌های حوزه سالمندی در اسفند سال جاری برگزار می‌شود.

ارائه‌دهندگان:

مهدی زاهدی اول از مجموعه سرو هانا؛ مراقبت شناختی و مشاوره

زهره آشوری از مجموعه وقت زندگی؛ مرکز نگهداری روزانه سالمندان

آزاده سادات ترابی از رادیو ریشه؛ پادکستی با نگاه ویژه به زندگی بعد از ۶۰ سالگی

آرش برجی خانی از هلثیو؛ سرمایه‌گذار و شتابدهنده حوزه سلامت

حامد عزیزی از مجموعه آسانیسم؛ خدمات مراقبت خانگی

امیر سرعتی از توان‌سازان فردا؛ تولیدکننده تجهیزات مناسب‌سازی و توان‌بخشی

سوالات مرتبط
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
  • سپیدار چیست؟
  • سپیدار یک رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری در حوزه بازنشستگی و سالمندی است که با هدف سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال این حوزه برگزار خواهد شد. یک پیش رویداد با همین عنوان با موضوع بازنشستگی و سالمندی؛ کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و استارتاپی با هدف انتقال تجربه و گفت‌وگو پیرامون چالش‌های این حوزه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ برگزار شد و این دومین پیش‌رویداد سپیدار است.

  • ۱۰۰استارت‌آپ چیست؟
  • ۱۰۰استارت‌آپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

  • مرکز نوآوری سپید چیست؟
  • مرکز نوآوری سپید از محصولات و خدمات استارتاپی و نوآورانه در حوزه سالمندی و بازنشستگی حمایت می‌کند تا هر آنچه در ابعاد مختلف سلامت (جسمانی، شناختی، اجتماعی، معنوی)، تندرستی، توانبخشی، مشارکت‌ اجتماعی، بازی‌ و سرگرمی، ورزش سالمندی، اوقات فراغت، گردشگری، تغذیه، ایمن‌سازی محیط، وسایل و تجهیزات سالمندی تولید یا طراحی کرده‌اند رشد کند و توسعه یابد. هدف سپید، حرکت به سمت خلق جامعه‌ای سالم، پویا و متناسب با تغییرات جمعیتی جامعه ایرانی در افق ۱۴۳۰ است.

مکان برگزاری
در نقشه زیر مکان دقیق برگزاری نشان داده شده