رویداد تخصصی نظاره (مجلس و چالش‌های تنظیم‌گری زیست‌بوم نوآوری)

رویداد تخصصی نظاره، به منظور گفت‌وگو پیرامون مسائل رگولاتوری و تکنولوژی و معرفی نمونه‌های موفق این حوزه برگزار می‌شود.

ظرفیت تکمیل شد
زمان و روز برگزاری: 26 مهر 1401۱۴:۳۰ الی ۱۸
درباره ی ما
توضیحاتی کامل

رویداد تخصصی نظاره، با موضوع مجلس و چالش‌های تنظیم‌گری زیست‌بوم نوآوری 26 مهر ماه در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود. این رویداد با هدف گفتمان‌سازی و شبکه‌سازی با حضور نمایندگان مجلس، نمایندگان اکوسیستم استارتاپی و برخی تیم‌های فعال در این حوزه برگزار می‌شود. نظاره فرصتی مناسب برای انتقال تجربه و گفت‌وگو پیرامون چالش‌های این حوزه است. در متن این رویداد پنلی تخصصی با حضور رضا قربانی موسس راه‌ پرداخت و سردبیر ماهنامه عصر تراکنش، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم فارس در مجلس شورای اسلامی، اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان ایران در مجلس شورای اسلامی، لطف‌اله سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و محمد حسین سجادی نیری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری داوین برگزار خواهد شد.

همچنین در این رویداد آقایان دکتر امیر سیاح و دکتر حمیدیا مدیر مرکز نوآوری مجلس نیز به سخنرانی خواهند پرداخت. ارائه دو تیم موفق، که در حوزه‌های مرتبط با رگولاتوری فعالیت دارند، از برنامه‌های دیگر این خواهد بود.

سوالات مرتبط
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
 • نظاره چیست؟
 • نظاره یک رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری در حوزه رگولاتوری و تکنولوژی است.

 • ۱۰۰استارتاپ چیست؟
 • ۱۰۰استارتاپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

 • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ ۱۰۰استارتاپ بیاییم؟
 • در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه ۱۰۰استارتاپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در ۱۰۰استارتاپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط متفاوت است.)

  ۱۰۰استارتاپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند.

  داوری در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی صورت می‌گیرد که صحت آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده است.

  برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود.

  در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی ۱۰۰استارتاپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است.

 • این رویداد با چه هدفی برگزار می‌شود؟
 • رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری نظاره با هدف شناسایی و سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها و مجموعه‌های فعال در حوزه رگولاتوری و تکنولوژی برگزار می‌شود.

مکان برگزاری
در نقشه زیر مکان دقیق برگزاری نشان داده شده