کاروان استانی اردبیل از مجموعه رویدادهای سرمایه‌گذاری 100استارتاپ
کاروان استانی اردبیل از مجموعه رویدادهای سرمایه‌گذاری 100استارتاپ

کاروان استانی اردبیل

رویداد سرمایه‌گذاری اردبیل با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان در تاریخ 18 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

ثبت نام پایان یافته
مهلت ارسال طرح: 11 اردیبهشت ماه 1401
زمان و روز برگزاری: 18 اردیبهشت ماه 1401
درباره ی رویداد
توضیحاتی کامل درباره رویداد

رویداد سرمایه‌گذاری اردبیل با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان در تاریخ 18 اردیبهشت برگزار خواهد شد. تیم‌های استارتاپی اردبیلی تا 11 اردیبهشت برای ارسال طرح‌های کسب‌وکاری خود فرصت دارند. در رویداد سرمایه‌گذاری اردبیل، تیم‌های استارتاپی علاوه بر رقابت برای جذب سرمایه، امکان مشاوره با راهبران حوزه فعالیت خود و شبکه‌سازی با سایر فعالان اکوسیستم را خواهند داشت.

 

روند سرمایه‌گذاری:

 1.     ثبت‌نام و ارسال طرح
 2.     غربالگری اولیه توسط کارشناسان ۱۰۰استارت‌آپ
 3.     راهبری، دیدن آموزش‌های لازم و رفع نیازهای اولیه تیم‌ها
 4.     ارائه در حضور داوران
 5.     داوری و سرمایه‌گذاری نهایی

 

کارگاه آنلاین شیوه ارائه به سرمایه‌گذار

 

جهت آماده‌سازی بیشتر تیم‌ها، کارگاه آنلاین شیوه‌ی ارائه به سرمایه‌گذار نیز مخصوص تیم‌ها و افراد متقاضی جذب سرمایه در استان اردبیل، ۱۷ اردیبهشت ساعت 15 الی 17 برگزار می‌شود. مدرس این کارگاه جناب آقای محمدحسین مسعودی، مدیر سرمایه‌گذاری ۱۰۰استارت‌آپ است و به بحث طراحی پیچ‌دک، نحوه‌ی ارائه پیچ‌دک و پرسش و پاسخ می‌پردازند.

 

سوالات مرتبط با رویداد
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
 • ۱۰۰استارتاپ چیست؟
 • ۱۰۰استارت‌آپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

 • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ ۱۰۰استارتاپ بیاییم؟
 • در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه ۱۰۰استارتاپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در ۱۰۰استارتاپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط متفاوت است.)   ۱۰۰استارتاپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند.   داوری  در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی که صحت سنجی آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده، صورت می‌گیرد.   برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود.    در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی ۱۰۰استارتاپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است.

 • این برنامه با چه هدفی برگزار می‌شود؟
 • رویداد سرمایه‌گذاری اردبیل با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان برگزار می‌شود.

 • چه کسب‌وکارهایی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند؟
 • کسب‌وکارهایی که تعداد قابل توجهی کاربر، تراکنش مالی، محصول اولیه (mvp) و بیش از یک بنیان‌گذار دارند، شانس بیشتری برای جذب سرمایه دارند.

برگزارکنندگان
avatar
avatar
avatar