background event
استارتاپ، استارت‌آپ، استارت آپ، استارت اپ، استان قم، سکوی پرتاب قم، سرمایه پذیری استارتاپی، سرمایه گذاری استارتاپی، دریافت سرمایه، رویداد استارتاپی، دریافت سرمایه، سرمایه گذار خطر پذیر، 100استارتاپ، 100استارت‌آپ

سکوی پرتاب فینتک

100 استارتاپ و مجموعه مدیریت ثروت ستارگان

درحال ثبت نام
مهلت ارسال طرح: 8 آذر ماه 1400

سکوی پرتاب فین‌تک با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های این حوزه برگزار می‌شود.

درباره ی رویداد:

رویداد تخصصی سکوی پرتاب فین‌تک، 29ام آذر ماه سال جاری با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های حوزه فین‌تک برگزار خواهد شد. این رویداد با حضور داوران، راهبران متخصص و سرمایه‌گذاران این حوزه خواهد بود. در رویداد سکوی پرتاب فین‌تک، تیم‌های استارتاپی علاوه بر رقابت برای جذب سرمایه، امکان مشاوره با راهبران حوزه فعالیت خود و شبکه‌سازی با سایر فعالان اکوسیستم را خواهند داشت. سکوی پرتاب فینتک به صورت حضوری برگزار خواهد شد و نتیجه رویداد همان روز اعلام می‌شود.

 

روند سرمایه‌گذاری:

 1.  ثبت‌نام و ارسال طرح
 2.  غربالگری اولیه توسط کارشناسان ۱۰۰استارت‌آپ
 3.  راهبری، دیدن آموزش‌های لازم و رفع نیازهای اولیه تیم‌ها
 4.  ارائه در حضور داوران
 5.  داوری و سرمایه‌گذاری نهایی

شرکت در این رویداد به چه کسانی توصیه می‌شود:

استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های فناور دارای mvp و بدون mvp، در صورت داشتن تیم و ایده مناسب در حوزه فین‌تک

زمان و روز برگزاری:

29 آذر ماه 1400

محل برگزاری:

مرکز رویدادهای 100استارتاپ

سوالات مرتبط با رویداد
 • 100استارتاپ چیست؟
 • 100استارتاپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

 • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ 100استارتاپ بیاییم؟
  •  در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه 100استارتاپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در 100استارتاپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط فرق می‌کند.)
  • 100استارتاپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند.
  • داوری در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی که صحت سنجی آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده، صورت می‌گیرد.
  • برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود.
  •  در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی 100استارتاپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است.
 • این برنامه با چه هدفی برگزار می‌شود؟
 • رویداد سکوی پرتاب فین‌تک با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های این حوزه برگزار می‌شود. 

 • چه کسب‌وکارهایی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند؟
 • کسب‌وکارهایی که تعداد قابل توجهی کاربر، تراکنش مالی، محصول اولیه (mvp) و بیش از یک بنیان‌گذار دارند، شانس بیشتری برای جذب سرمایه دارند.

 • شرکت در این رویداد به چه کسانی توصیه می‌شود؟
 • استارتاپ‌ها، شرکت های دانش بنیان و شرکت های فناور دارای mvp و یا بدون mvp، درصورت داشتن تیم و ایده مناسب در حوزه فینتک تا ۳۰ آبان فرصت دارند تا از طریق سایت ۱۰۰استارتاپ در این رویداد ثبت‌نام کنند.

برگزارکنندگان
avatar
avatar
حامیان
avatar
avatar
avatar
اخبار رویداد
بررسی و خلاصه کتاب بازاریابی دهان به دهان ( word-of-mouth ) نویسنده اندی سرنوویتس ( Andy Sernovitz ) در ۱۰۰استارتاپ
رسانه
11 آذر 1400

معرفی کتاب بازاریابی دهان به دهان از سرنوویتز

مصاحبه ۱۰۰استارت ات با تيم سلوا از تيم های پرتفو مجموعه ۱۰۰ استارتاپ
رسانه
10 آذر 1400

گفتگو با محمد ایران نژاد بنیان گذار استارتاپ سلوا. مجموعه سلوا در حوزه فروش مواد غذايی و خوراكی به صورت آنلاين فعاليت می‌کند و از تیم‌های پرتفو ۱۰۰ استارت‌آپ است.

فرآیند مدیریت پرتفو از زبان حسین جوان مدیر پرتفو 100استارتاپ
رسانه
06 آذر 1400

براي اطلاع از چگونگی مديريت پرتفو به سراغ حسين جوان رفتيم. جوان مدير پرتفو مجموعه‌ی ۱۰۰ استارت‌آپ است. او در اين مصاحبه ابتدا مديريت پرتفو را تعريف می‌کند. سپس از معيارهای پرتفو برای سرمایه‌گذاری می‌گوید و درنهایت از خدماتی كه مديريت پرتفو در سرمایه‌گذاری خطرپذیر ارائه می‌دهد صحبت می‌کند.

مقاله ۷ ویژگی تیم‌ های موفق از زبان محمد حسین مسعودی در سایت 100استارت‌آپ
رسانه
27 آبان 1400

چه چیزی باعث پیشرفت یک کسب‌وکار می‌شود؟ چه زمانی می‌توانیم بگوییم که کار از همه جهات به خوبی پیش می‌رود؟ داشتن یک تیم منسجم و خوب می‌تواند نقطه قوت یک مجموعه و استارتاپ باشد و عامل خوب پیش رفتن کارها!

مصاحبه 100استارت‌آپ با استارتاپ اکتیوا از تیم‌های پرتفو مجموعه
رسانه
18 آبان 1400

مسئله‌ی محیط زیست و در کنار آن موضوع تامین غذا، جزو دغدغه‌های جهان‌شمولی است که برای دولت‌های کشورهای مختلف مطرح است. اما آیا کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند کمکی به حل آن کنند؟ استارتاپ اکتیوا اساسا با این دغدغه شروع شد. جلوگیری از تولید ضایعات کشاورزی که در پس خود مانع از هدر رفت آب می‌شود اتفاق بسیار مهمی است.

خلاصه‌ای از کتاب طرح بازاریابی یک صفحه‌ای در سایت ۱۰۰‌استارت‌آپ
رسانه
13 آبان 1400

بازاریابی جز مهمی از کسب‌وکار است که معمولا استارتاپ‌ها در مراحل اولیه کار خود از آن غافل می‌شوند. طرح بازاریابی کی صفحه‌ای راهکاری عملی، ساده و موثر برای حل مساله بازاریابی کسب‌وکارهاست.

کافه نشونی گفتگو با آيدين محمد حسينی یکی از یه همبنیان گذار بیمیتودر 100استارتاپ
رسانه
12 آبان 1400

بيميتو و ازکی از استارتاپ‌های موفق حوزه بیمه هستند که هر کدام کار خود را جدا شروع کرده اما در ادامه به جهت هم‌افزایی با هم ادغام شدند. بازاريابي و جذب سرمايه هر استارتاپ مسئله‌ای منحصر به فرد است؛ در این بین بیمیتو و ازکی نمونه‌هایی جذاب و آموزنده هستند.

گفتگو با مجتبی دلخوشیان مدیر‌عامل مدوپد در 100استارتاپ
رسانه
11 آبان 1400

افراد همیشه دغدغه خرید لباس با سلیقه خود دارند. سعی می‌کنند بهترین محصول را متناسب با سلیقه خود سفارش دهند. مدوپد توانسته این مشکل را حل کند و محصولاتی با کیفیت و سفارشی‌سازی شده در اختیار افراد قرار دهد.