سکوی پرتاب ادتک در سایت 100استارتاپ
سکوی پرتاب ادتک در سایت 100استارتاپ

سکوی پرتاب ادتک

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری ادتک با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این حوزه 5 خرداد 1400برگزار خواهد شد.

ثبت نام پایان یافته
مهلت ارسال طرح: ۲۵ اردیبهشت 1400
زمان و روز برگزاری: 5 خرداد 1400
درباره ی رویداد
توضیحاتی کامل درباره رویداد

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری ادتک با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این حوزه در تاریخ ۵ خرداد برگزار خواهد شد. تیم‌های استارتاپی حوزه تکنولوژی آموزشی تا ۲۵ اردیبهشت ماه برای ارسال طرح‌های کسب‌وکاری خود فرصت دارند. در رویداد سرمایه‌گذاری ادتک، تیم‌های استارتاپی علاوه بر رقابت برای جذب سرمایه، امکان مشاوره با راهبران حوزه فعالیت خود و شبکه‌سازی با سایر فعالان اکوسیستم را خواهند داشت. رویداد تخصصی سکوی پرتاب ادتک به صورت حضوری برگزار خواهد شد و نتیجه همان روز اعلام می‌شود.

 

روند سرمایه‌گذاری:

 1.     ثبت‌نام و ارسال طرح
 2.     غربالگری اولیه توسط کارشناسان ۱۰۰استارت‌آپ
 3.     راهبری، دیدن آموزش‌های لازم و رفع نیازهای اولیه تیم‌ها
 4.     ارائه در حضور داوران
 5.     داوری و سرمایه‌گذاری نهایی
سوالات مرتبط با رویداد
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
 • 100استارتاپ چیست؟
 • 100استارتاپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

 • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ 100استارتاپ بیاییم؟
 • در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه 100استارتاپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در 100استارتاپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط فرق می‌کند.)

  100استارتاپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند.

  داوری در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی که صحت سنجی آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده، صورت می‌گیرد. برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود.

  در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی 100استارتاپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است.

 • این برنامه با چه هدفی برگزار می‌شود؟
 • رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری ادتک با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این حوزه برگزار می‌شود.

 • چه کسب‌وکارهایی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند؟
 • کسب‌وکارهایی که تعداد قابل توجهی کاربر، تراکنش مالی، محصول اولیه (mvp) و بیش از یک بنیان‌گذار دارند، شانس بیشتری برای جذب سرمایه دارند.

مکان برگزاری رویداد
در نقشه زیر مکان دقیق برگزاری رویداد نشان داده شده
برگزارکنندگان
avatar
avatar
حامیان
حامیانی که ما را یاری کردند
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar