رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری نوپیا

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری نوپیا با همکاری ۱۰۰استارت‌اپ و معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های اجتماعی ۱۸ آبان ماه سال جاری در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. تیم‌های استارتاپی که خود را استارت‌اپ اجتماعی میدانند، تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند تا طرح‌ها وایده‌های کسب‌وکاری خود را از طریق سایت ۱۰۰استارت‌آپ […]

ثبت نام پایان یافته
مهلت ارسال طرح: 15 آبان 1402
زمان و روز برگزاری: 18 آبان 1402
درباره ی رویداد
توضیحاتی کامل درباره رویداد

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری نوپیا با همکاری ۱۰۰استارت‌اپ و معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های اجتماعی ۱۸ آبان ماه سال جاری در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود. تیم‌های استارتاپی که خود را استارت‌اپ اجتماعی میدانند، تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند تا طرح‌ها وایده‌های کسب‌وکاری خود را از طریق سایت ۱۰۰استارت‌آپ ارسال کنند. در رویداد سرمایه‌گذاری نوپیا، تیم‌های استارتاپی علاوه‌بر رقابت برای جذب سرمایه، امکان مشاوره با راهبران حوزه فعالیت خود و شبکه‌سازی با سایر فعالان اکوسیستم کسب‌وکار اجتماعی را خواهند داشت.

نوپیا بستری جهت هم‌آفرینی و هم‌افزایی

فعالان نوآوری اجتماعی و کارآفرینان اجتماعی در سطح کشور است. از همین جهت نیز در راستای تحقق اهداف خود، از جمله ایجاد فرصتی جهت رشد و بلوغ اکوسیستم نوپای کسب‌‌و‌کارهای اجتماعی، اقدام به برگزاری این رویداد سرمایه‌گذاری نموده است. کسب‌وکارهای اجتماعی جایی میان خیریه‌ها و کسب‌وکارهای تجاری قرار میگیرند. این نوع از کسب‌وکارها ضمن حل مسائل اجتماعی کسب سود و درآمد نیز خواهند داشت. از همین جهت رشد این اکوسیستم میتواند به تحقق آینده‌ای بهتر برای ایران عزیزمان کمک کند.

سوالات مرتبط با رویداد
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
  • ۱۰۰استارت‌آپ چیست؟
  • ۱۰۰استارت‌آپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

  • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ ۱۰۰استارت‌آپ بیاییم؟
  • در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه ۱۰۰استارت‌آپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در ۱۰۰استارت‌آپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط فرق می‌کند.) ۱۰۰استارت‌آپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند. داوری در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی که صحت سنجی آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده، صورت می‌گیرد. برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود. در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی ۱۰۰استارت‌آپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است

مکان برگزاری رویداد
در نقشه زیر مکان دقیق برگزاری رویداد نشان داده شده
برگزارکنندگان
avatar
avatar
سرمایه گذاران
سرمایه گذارانی که ما را یاری کردند
avatar
حامیان
حامیانی که ما را یاری کردند
avatar