سکوی پرتاب قزوین

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب قزوین با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان ۲۴ آبان ماه سال جاری در پارک علم و فناوری قزوین برگزار می‌شود.

ثبت نام پایان یافته
مهلت ارسال طرح: 20 مهر 1402
زمان و روز برگزاری: 24 آبان 1402
درباره ی رویداد
توضیحاتی کامل درباره رویداد

رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب قزوین با هدف شناسایی تیم‌ها و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان ۲۴ آبان ماه سال جاری در پارک علم و فناوری قزوین برگزار می‌شود. تیم‌های استارتاپی این استان تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند تا طرح‌های کسب‌وکاری خود را از طریق سایت ۱۰۰استارت‌آپ ارسال کنند. در سکوی پرتاب قزوین، تیم‌های استارتاپی علاوه‌بر رقابت برای جذب سرمایه، امکان مشاوره با راهبران حوزه فعالیت خود و شبکه‌سازی با سایر فعالان اکوسیستم را خواهند داشت.

استان قزوین دارای ظرفیت‌های بسیاری از جمله قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شرق به غرب و جنوب به شمال کشور، صنعت گردشگری، کشت محصولات کشاورزی صادراتی، برخورداری از مراکز معتبر دانشگاهی و چندین شهرک صنعتی، وجود زیرساخت‌های مناسب در حوزه سلامت و تکنولوژی، سخت افزار و همچنین ظرفیت‌های حوزه صنایع خلاق و نرم از جمله صنایع دستی و گردشگری، تولید محتوا و کسب‌وکارهای دیجیتال است.

با توجه به ظرفیت نیروی انسانی جوان و دانشگاهی و همچنین ظرفیت‌های بالقوه‌ی منطقه‌ای این استان با توسعه بسترهای اکوسیستم استارتاپی و همچنین انگیزه‌های سرمایه‌گذاری می‌توانیم شاهد توسعه استارتاپ‌های استان قزوین باشیم.

روند سرمایه‌گذاری:

 •   ثبت‌نام و ارسال طرح در سایت
 •  غربال‌گری اولیه توسط کارشناس‌های ۱۰۰استارت‌آپ
 •  کسب آموزش‌های لازم و رفع نیازهای اولیه‌ی تیم(راهبری)
 •  ارائه در حضور داوران و سرمایه‌گذاری نهایی
سوالات مرتبط با رویداد
مجموعه سوالاتی که معمولا پرسیده می شود
 • ۱۰۰استارت‌آپ چیست؟
 • ۱۰۰استارت‌آپ یک پلتفرم سرمایه‌گذاری، راهبری و پشتیبانی غیر متمرکز است که با هدف اتصال سرمایه‌گذاران و بنگاه‌های موفق به استارتاپ‌ها شکل گرفته است.

 • چرا برای سرمایه‌گذاری باید به سراغ ۱۰۰استارت‌آپ بیاییم؟
 • در تمام رویدادهایی که توسط مجموعه ۱۰۰استارت‌آپ برگزار می‌شود، حتما روی تیم‌های مستعد و برگزیده سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد و رویداد بدون سرمایه‌گذاری در ۱۰۰استارت‌آپ وجود ندارد. (البته باید توجه داشت که این موضوع یک امر نسبی است و با توجه به تیم‌های حاضر در هر رویداد شرایط فرق می‌کند.) ۱۰۰استارت‌آپ موقعیت مناسبی برای تیم‌ها به منظور تعامل و ارتباط موثر با همه اعضای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور فراهم می‌کند. داوری در رویدادها از طریق یک روش استاندارد بین‌المللی که صحت سنجی آن توسط افراد خبره اکوسیستم تایید شده، صورت می‌گیرد. برای هر یک از تیم‌ها، آموزش‌های لازم جهت ارائه مفید و موثر به سرمایه‌گذار در نظر گرفته می‌شود. در هیچ‌کدام از رویدادها اعضای کلیدی ۱۰۰استارت‌آپ به عنوان داور حضور پیدا نمی‌کنند و تمام فعالیت این افراد پیش و پس از رویداد است

 • این برنامه با چه هدفی برگزار می‌شود؟
 • سکوی پرتاب قزوین با هدف شناسایی، مشاوره، راهبری و سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های این استان برگزار می‌شود.

 • چه کسب‌وکارهایی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند؟
 • چه کسب‌وکارهایی شانس بیشتری برای پذیرفته شدن دارند؟ کسب‌وکارهایی که تعداد قابل توجهی کاربر، تراکنش مالی، محصول اولیه (mvp) و بیش از یک بنیان‌گذار دارند، شانس بیشتری برای جذب سرمایه دارند.

 • ۱۰۰استارت‌آپ برای سرمایه‌گذاری به کدام استان‌ها سفر می‌کند؟
 • ۱۰۰استارت‌آپ تاکنون به ۱۸ استان کشور سفر کرده است. ۱۰۰استارت‌آپ در نظر دارد در آینده به تمام استان‌های کشور سفر کرده و روی تیم‌های استارتاپی آن‌ها سرمایه‌گذاری کند. آخرین رویداد سکوی پرتاب  استانی برگزار شده در استان سیستان و بلوچستان بوده است.

مکان برگزاری رویداد
در نقشه زیر مکان دقیق برگزاری رویداد نشان داده شده
برگزارکنندگان
avatar
avatar
avatar
سرمایه گذاران
سرمایه گذارانی که ما را یاری کردند
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
حامیان
حامیانی که ما را یاری کردند
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar